Sprzęt

Kamery

Warto uwieczniać niezapomniane chwile najlepszym sprzętem, tym bardziej, że technologia HD stała się standardem. Oferujemy wykonanie usługi na najnowocześniejszym sprzęcie Full HD i 4K, filmujemy kamerami, lustrzankami i bezlusterkowcami firm Canon orazSony . Każda kamera charakteryzuje się innymi właściwościami, które wykorzystujemy w różnych warunkach.

Aparaty fotograficzne

Zdjęcia ślubne wykonujemy na pełnoklatkowym sprzęcie firmy Nikon wraz z wysokowydajnymi lampami błyskowymi oraz zestawami obiektywów. Co pozwala na stworzenie najwyższej jakości zdjęć, albumów i fotoalbumów

Dźwięk

Każda kamera wyposażona jest w typowo reporterski mikrofon kierunkowy firm Rode i Audio -technica pozwalający doskonale rejestrować dźwięk znajdujący się przed kamerą. Zastosowanie tak wysokiej klasy mikrofonów pozwala osiągnąć reporterską jakość nagrania.
W pracy z Państwem Młodych korzystamy także z dodatkowych cyfrowych rejestratorów audio TASCAM , pozwalających na osiągnięcie doskonałej jakości dźwięku szczególnie podczas ceremonii ślubnej w kościele. Rejestrujemy także dźwięku bezpośrednio od DJ lub zespołu. Zarejestrowany dźwięk jest podczas montażu miksowany z nagraniem z kamery co pozwala uzyskać dźwięk przestrzenny.

Stabilizacja obrazu

W celu zapewnienia jeszcze lepszej jakości ujęć dysponujemy urządzeniami, które pozwalają nagrać stabilne ujęcia w dynamicznie trwających scenach. Stosujemy statywy i systemy stabilizacji steadicam , gimbal, slider, monopod, które są dodatkowym elementem wpływającym na wygląda i jakość naszych filmów.

Ujęcia z powietrza

Do ujęć z powietrza stosujemy najnowocześniejsze drony firmy DJI  Mavic 2.

Montaż

Zrealizowane filmy montujemy na najnowszych 8 rdzeniowych stacjach montażowych PC EDIUS firmy Grass Valley . Proces montażu kończymy authoringiem,  czyli przygotowaniem płyty DVD lub Blu-ray wraz z indywidualnym menu. Jako grafikę menu wykorzystujemy zdjęcia Pary Młodej.