Oxymetholone ANAPOLON Bałkan

Oxymetholone ANAPOLON Bałkan

Zjawisko dopingu jest powszechne i należy również zaznaczyć, że skrajnie naganne. Oxymetholon jest to syntetyczny męski hormon o zbliżonym działaniu do testosteronu. Jest on wykorzystywany w leczeniu niedokrwistości, czyli niskiej ilości czerwonych krwinek.

 • Anapolon, znany również jako Oxymetholone, to potężny steryd anaboliczny w postaci tabletek.
 • Przedstawione treści nie stanowią instrukcji przyjmowania preparatu a jedynie są zbiorem informacji na jego temat.
 • Zadowalające rezultaty, w postaci nowej tkanki mięśniowej zauważysz już po czterech tygodniach regularnej suplementacji preparatu.

Ten syntetyczny męski hormon jest jednak zaliczany do niedozwolonych substancji w sporcie. Z tego względu jego przyjmowanie bez wyraźnej potrzeby medycznej i pod kontrolą lekarza jest zabronione. Stosowanie dopingu niesie za sobą konsekwencje zarówno dyscyplinarne w odniesieniu do dyscypliny sportowej jaką trenujemy, jak i zdrowotne. Maksymalna dawka nie powinna przekraczać 150mg dziennie, skuteczna minimalna dawka wynosi 50mg. Ze względu na okres aktywnego półtrwania który trwa około 8 godzin, przyjmowaną dawkę należy podzielić na dwie części.

Sterydy anaboliczne: co powinieneś wiedzieć

Zwiększając ilość erytropoetyny wytwarzanej w organizmie, pomaga zwiększyć produkcję czerwonych krwinek i poprawić transport tlenu. Jest to szczególnie pomocne dla osób cierpiących na różne rodzaje anemii, np. Oxymetholone jest pochodną DHT więc można również zauważyć wypadanie włosów i trądzik. Oxymetholone to steryd stosowany w celu szybkiego przyrostu bardzo dużej masy mięśniowej.

 • Lek oksymetholonowy i jego metabolity są wydalane z organizmu przez mocz.
 • Tą substancją jest metylowany testosteron, który wykazuje właściwości aromatyzujące.
 • Można go także użyć w celu stymulowania wzrostu mięśni i przyrostu masy ciał poprzez poprzez poprawę syntezy białek.
 • Jego największą zaletą jest to, że można go przyjmować doustnie, bez konieczności robienia bolesnych iniekcji.

Przed rozpoczęciem stosowania tego produktu ważne jest zrozumienie potencjalnych ryzyk i konsekwencji. W tej sekcji omówimy najważniejsze zagrożenia i skutki uboczne związane z używaniem Anapolonu. Tabletki należy przyjmować w trakcie bądź po posiłkach, a dzienną dawkę dzielić na 2-3 mniejsze. Ze względu na hepatotoksyczne działanie środka nie powinno się przekraczać 6 tygodni stosowania.

Oxymetholon – właściwości

Inna jego nazwa to Oxymetholone, o czym wiedzą zwłaszcza kulturyści, bo to oni są przeważnie grupą odbiorców tego środka. Jego największą zaletą jest to, że można go przyjmować doustnie, bez konieczności robienia bolesnych iniekcji. Należy jednak zażywać go zgodnie z zaleceniami, aby nie zniszczyć swojej wątroby. Oprócz tego należy też kupować go w sprawdzonych miejscach, gdyż rynek obfituje w różnego rodzaju podróbki, nie tylko szkodzące zdrowiu, ale również nie przynoszące żadnych pozytywnych skutków.

 • Anadrol (popularnie zwany anapolon) jest najsilniejszym i zarazem najbardziej niebezpiecznym doustnym sterydem.
 • Właściwości Anapolonu sprawiają, że jest to steryd bardzo skuteczny w budowaniu masy mięśniowej i zwiększaniu siły.
 • Oxymetholone jest silnie anaboliczny i zapewnia ogromne przyrosty bardzo wysokiej jakości masy mięśniowej.
 • Stosując doping narażamy się na ryzyko utraty zdrowia, a nawet utraty życia.

Jego przewidywalne efekty to przyrost masy rzędu 10 kg w ciągu 3 tygodni stosowania przy założeniu, że nie przyjmuje się również innych anabolików. Preparat wykazuje się umiarkowanym blokowaniem układu HTPA, wykazując właściwości androgenne i anaboliczne. Dłuższe przyjmowanie nie gwarantuje efektów, wzrasta natomiast ryzyko zatrucia organizmu. Oxymetholone jest znany pod wieloma nazwami, z których  jednak najpopularniejsze są Anadrol i Anapolon. Ten anaboliczny steryd i androgen jest przyjmowany doustnie, i jest głównie stosowany w leczeniu niedokrwistości i osteoporozy. Można go także użyć w celu stymulowania wzrostu mięśni i przyrostu masy ciał poprzez poprzez poprawę syntezy białek.

Przy długotrwałym stosowaniu mogą wystąpić nawet gruczolaki oraz nowotwory wątroby. Stosując doping narażamy się na ryzyko utraty zdrowia, a nawet utraty życia. Jak widać skutki uboczne przyjmowania tej substancji mogą być naprawdę poważne. Warto zatem zastanowić się czy na pewno chcemy podejmować ryzyko. Warto jednak przyjrzeć się w jaki sposób działa Anapolon, jakich efektów jego stosowania można się spodziewać oraz na jakie skutki uboczne będziemy narażeni. W przypadku tego sterydu ma to znaczenie również pod kątem zastosowania medycznego.

W przeciwieństwie do takich preparatów jak chociażby trenbolon czy też boldenon, jest w oficjalnym obrocie od dobrych kilkudziesięciu lat. Anapolon-Oxymetholone został po raz pierwszy opisany w roku 1959. Środek został zsyntetyzowany pierwotne jako preparat medyczny w celu leczenia schorzeń anemicznych, ponieważ pozytywnie wpływa na zwiększenie się ilości czerwonych krwinek. Pomimo, że anapolon nie jest tak straszny jak go malują, może wywoływać poważne skutki uboczne i nie zaleca się jego przyjmowania osobom niedoświadczonym. Oxymetholone stosowany jest jako lek na różne rodzaje anemii, w tym anemię spowodowaną chorobami nowotworowymi.

Jednak należy pamiętać, że jego stosowanie wymaga odpowiedniej wiedzy i ostrożności. Przed rozpoczęciem cyklu z Anapolonem zaleca się konsultację z lekarzem lub specjalistą ds. Cykle Oxymetholone https://www.markthof.ch/gdzie-kupi-sterydy-w-polsce-oto-przewodnik-dla/ lub Anadrol są często używane w cyklach ukierunkowanych na zwiekszenie masy mięśniowej jednak sportowcy powinni wiedzieć, jak je przyjmować, aby osiągnąć pożądane wyniki.

Przyrosty masy ciała wynoszą nawet do 9kg w ciągu pierwszych 3 tygodni stosowania co jednak w większej mierze jest związane z bardzo dużą retencją wody więc jakość mięśni nie jest najlepszej jakości. Z tego względu w kręgach kulturystycznych stosowany jest w sterydach anabolicznych. Stosujący go zauważają nie tylko duże przyrosty masy mięśniowej, ale również siły. Uchodzi przez to za jeden z najmocniejszych środków anabolicznych. Oczywiście jak każdy preparat tego typu również Anapolon posiada skutki uboczne. Z tego względu przyjmując doping należy w pierwszej kolejności poznać wszystkie potencjalne korzyści oraz zagrożenia.