Sprzęt

kamery hd wideofilmowanieKamery

Warto uwieczniać niezapomniane chwile najlepszym sprzętem, tym bardziej, że technologia HD stała się standardem. Oferujemy wykonanie usługi na najnowocześniejszym sprzęcie Full HD, filmujemy kamerami Canon, Sony oraz Panasonic. Każda kamera charakteryzuje się innymi właściwościami, które wykorzystujemy w różnych warunkach.
Canon EOS C100 jest kamerą, która zapewnia doskonałą jakość obrazu o wysokiej rozdzielczości, posiada wysoką czułość i niski poziom szumów. Dzięki dużej matrycy otrzymujemy piękny efekt płytkiej głębi ostrości, jaka jest w lustrzankach. Dzięki funkcji wymiennych obiektywów, używamy obiektywy Canon serii L (stosowane w profesjonalnej fotografii). Wysoka czułość użytkowa kamery daje znakomity obraz bez zewnętrznego sztucznego oświetlenia.
Sony NEX-FS100 Super 35 mm posiada zbliżone parametry do Canona C100. Nagrywa obraz w jakości 50p co pozwala skorzystać z funkcji slow motion (zwolnienie obrazu).
Panasonic AG-HMC 151 kamera fullHd charakteryzująca się obiektywem szerokokątny 28 mm HD Leica Dicomar® z 13-krotnym zoomem co sprawia, że doskonale nadaje się do nagrań plenerowych i reportażowych

aparat fotograficzny fotografia ślubnaAparaty fotograficzne

Zdjęcia ślubne wykonujemy na pełnoklatkowym sprzęcie firmy Nikon wraz z wysokowydajnymi lampami błyskowymi oraz zestawami obiektywów. Co pozwala na stworzenie najwyższej jakości zdjęć, albumów i fotoalbumów

dźwięk effect film wideofilmowanie bełchatów piotrków trybunalskiDźwięk

Każda kamera wyposażona jest w typowo reporterski mikrofon kierunkowy firm Rode i Audio -technica pozwalający doskonale rejestrować dźwięk znajdujący się przed kamerą. Zastosowanie tak wysokiej klasy mikrofonów pozwala osiągnąć reporterską jakość nagrania.
W pracy z Państwem Młodych korzystamy także z dodatkowych cyfrowych rejestratorów audio ZOOM , pozwalających na osiągnięcie doskonałej jakości dźwięku szczególnie podczas ceremonii ślubnej w kościele. Rejestrujemy także dźwięku bezpośrednio od DJ lub zespołu. Zarejestrowany dźwięk jest podczas montażu miksowany z nagraniem z kamery co pozwala uzyskać dźwięk przestrzenny.

oświetlenie film ślubny fotografia ślubnaOświetlenie

W zależności od miejsca w jakim odbywa się uroczystość w miarę konieczności stosujemy dodatkowego oświetlenia planu zdjęciowego. Stosujemy świetlówkowe lamy światła ciągłego, które charakteryzują się energooszczędnością i rozproszonym światłem. Wpływa to zdecydowanie na poprawę jakości realizowanego filmu jak i powoduje iż film poprzez umiejętne doświetlenie nabiera odpowiedniego wyglądu. Konieczność stosowania dodatkowego oświetlenia jest uzgadniane z Parą Młodą. Oczywiście każda z naszych kamer wyposażona jest w dodatkowe LED oświetlenie wpływające na nasycenie barwne i doskonałość rejestrowanych scen tuż przed kamerą.

Stabilizacja obrazu wideofilmowanieStabilizacja obrazu

W celu zapewnienia jeszcze lepszej jakości ujęć dysponujemy urządzeniami, które pozwalają nagrać stabilne ujęcia w dynamicznie trwających scenach. Stosujemy statywy i systemy stabilizacji steadicam , które są dodatkowym elementem wpływającym na wygląda i jakość naszych filmów.
Montaż
Zrealizowane filmy montujemy na najnowszych 4 rdzeniowych stacjach montażowych PC EDIUS firmy Grass Valley . Proces montażu kończymy autoringiem czyli przygotowaniem płyty DVD lub Blu-ray wraz z indywidualnym menu. Jako grafikę menu wykorzystujemy zdjęcia Pary Młodej.